Závod, kde není poražených

Extrémní armádní soutěž Winter Survival 2020, která se uskutečnila v pohoří Hrubého Jeseníku, vyvolala mnoho pozitivních ohlasů. Nejen na fyzickou a psychickou zdatnost závodníků při plnění adrenalinových disciplín, ale také na kvalitní podporu partnerů mistrovství. Vojenský technický ústav, s. p. nevyjímaje…

„Bez podpory partnerů by neměl tento ojedinělý armádní závod takovou kvalitu a prestiž, jakou si během šestadvaceti ročníků získal,“ konstatoval brigádní generál Bohuslav Přikryl, rektor-velitel Univerzity obrany.

Winter Survival se pro VTÚ, s. p. stal již pravidelnou akcí v marketingových aktivitách státního podniku. „Rádi jsme přijali nabídku organizátorů WS k podpoře tohoto extrémního armádního klání. Bude tomu tak i nadále,“ říká ředitel VTÚ, s. p. Jiří Protiva.

Na letošním slavnostním vyhlášení výsledků v Karlově Studánce předal cenu vítěznému družstvu jak národního, tak i mezinárodního mistrovství Armády ČR v zimním přírodním víceboji ředitel odštěpného závodu Vojenský technický ústav letectva a protivzdušné obrany Petr Novotný.

Autor: Pavel Lang

Ilustrační foto: archiv WS 2020      

Reportáž z WS 2020 na:

© Vojenský technický ústav, s.p.
Přesunout nahoru