Člověk míní, covid mění

Současná epidemiologická situace související s onemocněním COVID-19 je důvodem k rušení původně plánovaných akcí, jejichž účastníkem nebo partnerem měl být také Vojenský technický ústav, s. p. Pro nadcházející měsíce, květen a červen, lze uvést jako příklad workshop Radiační monitoring při mimořádných situacích (RadTech 2020) ve Vyškově, Aviatickou pouť Pardubice, International Defence Exhibition Bratislava (IDEB) nebo pařížský veletrh Eurosatory 2020.

Všichni ale pevně věříme, že se jedná o dočasný stav a jakmile to okolnosti dovolí, opět se společně setkáme. Třeba na mošnovském letišti při Dnech NATO a Dnech vzdušných sil Armády ČR (19. – 20. září) nebo na mezinárodní výstavě Future Forces Forum (21. – 23. října) v Praze.

Prezentovat veřejnosti dílčí projekty z obranného a bezpečnostního výzkumu a vývoje je i nadále jednou z priorit státního podniku VTÚ. V těchto dnech to však nelze tzv. v reálu a proto jsme zintenzivnili informovanost našich příznivců prostřednictvím médií Vojenského technického ústavu, a to na webových stránkách a facebooku VTÚ.

Text a ilustrační foto: Pavel Lang   

© Vojenský technický ústav, s.p.
Přesunout nahoru