Processing of personal data

Vážený návštěvníku našich stránek, těší nás Váš zájem o naši společnost. Níže najdete informaci o tom, jaké údaje při návštěvě našich stránek shromažďujeme a jak je zpracováváme.

Za účelem přizpůsobení našeho on-line marketingu Vašim zájmům a vyhledávání používáme technologii AdWords společnosti Google, jejímž prostřednictvím ukládáme údaje odvozené z IP adresy, ze které bylo přistoupeno na naše www stránky, a to údaje o zemi a v ČR i o městě návštevníka, době pobytu a stránce kterou navštívil a to, zda jde o první nebo opakovanou návštěvu.

Tyto údaje jsou uchovávány po dobu 26 měsíců, poté jsou automaticky mazány. Při tomto procesu se na vašem počítači ukládají soubory cookies, které se načítají při návštěvě jiných stránek z důvodu remarketingu, tj. při přizpůsobení banerové reklamy dle vašeho dřívějšího vyhledávání, a dále zvýšení komfortu při využívání našich stránek. Při použití tohoto nástroje může dojít k přenosu dat na servery umístěné v USA a tam i k jejich zpracovávání. Vezměte prosím na vědomí, že v USA z pohledu Evropské unie neexistuje „přiměřená úroveň ochrany“ pro zpracování osobních údajů.

  • Používáním našich stránek stránek zároveň vyjadřujete souhlas s používáním cookies.

Pro použití objednávkových/kontaktních formulářů platí, že Vojenský technický ústav, s. p. bude shromažďovat pouze data, která jsou uvedena ve formulářích, tedy zejména název či jméno objednatele. Tato data budou využita pouze v souvislosti s řešením dané objednávky či požadavku, příjemcem těchto dat bude výlučně Vojenský technický ústav, s. p. a budou uschována pouze po dobu řešení této objednávky či požadavku. Poskytnutí údajů dle příslušného kontaktního formuláře je nezbytné pro řešení Vaší objednávky či požadavku v návaznosti na případný smluvní vztah.

V případě, že se v souvislosti s využitím našich webových stránek budete domnívat, že byla porušena vaše práva, co se ochrany osobních údajů týče, máte možnost se obrátit formou podání stížnosti na Úřad pro ochranu osobních údajů. Zároveň máte právo požadovat opravu osobních údajů shromážděných v souvislosti s využitím našich stránek, jejich výmaz, popřípadě máte právo požádat o omezení zpracování údajů a podat námitku proti jejich zpracování.

Odpovědnou osobou ve smyslu Obecného nařízení o ochraně osobních údajů je:

Vojenský technický ústav s.p.
Mladoboleslavská 944
197 00 Praha 9 – Kbely

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:
Mgr. Lukáš Ondráček
dpo@vtusp.cz