Czech English

15. 03. 2016VTÚ premiérově na veletrhu Amper

VTÚ premiérově na veletrhu Amper

Existují minimálně dva důvody, proč být v Brně na „amperu“. AMPER je po právu považován za největší veletrh elektrotechniky v regionu střední Evropy a dává jedinečnou možnost seznámit se na jednom místě s těmi nejlepšími produkty více než šesti set vystavovatelů z třiadvaceti zemí světa. Na letošním, již čtyřiadvacátém ročníku, který se uskutečnil na brněnském výstavišti ve dnech 15. až 18. března 2016 reprezentoval resort obrany Vojenský technický ústav, s. p.

„Při analýze marketinkových aktivit VTÚ, s. p. jsme vytipovali veletrh Amper jako vhodnou příležitost k prezentaci státního podniku. Tento veletrh nám nabízí široké možnosti, jak představit pro státní i soukromé podniky naše profesní schopnosti, a to zejména v oblasti zkušebnictví. Letošní rok je Amper ze strany VTÚ považován za pilotní projekt, který chceme v následujícím ročníku podstatně rozšířit,“ říká ředitel VTÚ, s. p. Jiří Protiva.

Vojenský technický ústav se v oblasti zkušebnictví specializuje na následující obory: elektromagnetická kompatibilita, elektrická bezpečnost, mechanická odolnost a klimatická odolnost. VTÚ disponuje třemi akreditovanými zkušebními laboratořemi, které jsou také vybaveny pro testování v následujících odvětvích: zkoušky vozidel, potápěčské techniky, pohonných hmot a maziv, výbušnin a munice, parametrů balistiky a padákové techniky.

V úterý 15. března navštívil expozici Vojenského technického ústavu na veletrhu Amper ministr obrany Martin Stropnický. „Záleží nám na započatém progresu našeho státního podniku Vojenský technický ústav, a proto jsem přijel do Brna jeho expozici osobně podpořit. Chceme, aby VTÚ prosperoval a plnil svoje specifické zadání nejen ve prospěch ozbrojených sil. Je dobře, že se tady VTU prezentuje.“

Autor: Pavel Lang, VTÚ, s. p.             

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz