Czech English

30. 10. 2017VTÚ podporuje naděje a legendy

VTÚ podporuje naděje a legendy

Jedním ze silných okamžiků slavnostního vyhlášení ankety Armádní sportovec roku 2017 byl křest charitativního kalendáře Naděje a legendy 2018, který vznikl ve spolupráci Ministerstva obrany a Jedličkova ústavu a škol s podporou Vojenského technického ústavu, s. p.

Kalendář, nazvaný příznačně Naděje a legendy nezobrazuje pouze předávání pomyslné sportovní štafety z generace na generaci, ale je výjimečný svým příběhem. Před objektiv fotografa Roberta Vana se postavili mladí sportovci s tělesným postižením společně se svými vzory, mimo jiné i s bývalými mistry Evropy a světa nebo olympijskými vítězi. Partnerem charitativního kalendáře je také Vojenský technický ústav, s. p., a tudíž u jeho křtu nemohl chybět ředitel státního podniku VTÚ Jiří Protiva. „Podpory VTÚ si velice vážíme. Jedná se o jednu z dílčích akcí naší vzájemné spolupráce,“ říká ředitel Jedličkova ústavu a škol Petr Hrubý.

Druhé partnerství VTÚ na slavnostním společenském večeru cílilo na anketu nejlepších „dukláků“. V jeho průběhu předal ředitel VTÚ cenu v kategorii nejlepší hráči kolektivních sportů, a to házenkáři Jakubu Svitákovi. O to s větší radostí, neboť na dresech hráčů HC Dukla Praha, mistrů ČR 2016/17, je k nepřehlédnutí také logo VTÚ.

Vítězem ankety Armádní sportovec roku se stal skifař Ondřej Synek před oštěpařkou Barborou Špotákovou a snowboardistkou Ester Ledeckou. Největší potlesk však sklidila olympijská vítězka a oštěpařská legenda Dana Zátopková. K jejím nedávným pětadevadesátinám ji blahopřál zcela zaplněný sál v pražském DAPu. VTÚ se k nekonečné řadě gratulantů samozřejmě přidává také.

Autor: Pavel Lang     

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz