Czech English

10. 04. 2015U příležitosti brzkého předání funkce poděkoval armádní generál Pavel zaměstnancům VTÚ za spolupráci

U příležitosti brzkého předání funkce poděkoval armádní generál Pavel zaměstnancům VTÚ za spolupráci

Brzké předání funkce náčelníka Generálního štábu Armády České republiky je důvodem nejen k bilancování, ale především k upřímnému poděkování armádnímu generálovi Petrovi Pavlovi ze strany mnoha jednotlivců a institucí. Do pomyslného dlouhého zástupu přejících se zařadil také Vojenský technický ústav. Jeho nejvyšší představitel navštívil končícího náčelníka GŠ AČR a nadcházejícího předsedu Vojenského výboru NATO v pátek 10. dubna 2015 na Generálním štábu Armády ČR.  

Za spolupráci a kladný přístup ke státnímu podniku poděkoval armádnímu generálovi Petrovi Pavlovi jménem všech zaměstnanců Vojenského technického ústavu Mgr. Jiří Protiva. Při té příležitosti ředitel VTÚ, s. p. vzpomenul některé návštěvy náčelníka Generálního štábu Armády České republiky, na nichž ho zaujaly dílčí projekty z unikátního portfolia VTÚ, například bezpilotní prostředky nebo lehké obrněné vozidlo průzkumné LOV-Pz.

„Děkuji všem zaměstnancům Vojenského technického ústavu za dlouholetou snahu podporovat armádu v jejich hlavních úkolech. Pevně věřím, že i nadále budou vztahy mezi VTÚ a AČR na úrovni věcné, konstruktivní a otevřené spolupráce, která bude přínosem a důvodem ke spokojenosti obou stran,“ řekl v neformální diskusi armádní generál P. Pavel a popřál všem zaměstnancům VTÚ, s. p. hodně odhodlání, trpělivosti a vstřícnosti, které nakonec povedou k úspěchu.

Ředitel Vojenského technického ústavu Mgr. Jiří Protiva informoval generála Pavla, že jejich vzájemné setkání představuje finální fázi dílčích jednání mezi VTÚ a vrcholnými armádními veliteli a náčelníky, která se uskutečňovala během posledních měsíců. „Naše obchodní strategie je zaměřena na oblast obrany a bezpečnosti, prioritně nevyjímaje českou armádu, a tak tomu bude i nadále. Ve VTÚ uděláme maximum možného, abychom byli pro Armádu České republiky kvalifikovaným konzultantem a dodavatelem cílených projektů. Disponujeme potřebným know-how, abychom drželi krok se současnými moderními trendy v oblasti obrany a bezpečnosti,“ ujistil náčelníka Generálního štábu AČR ředitel státního podniku.      

 

Připravil: Mgr. Pavel Lang, manažer PR

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz