Czech English

08. 10. 2018Střelecká soutěž o cenu ředitele VTÚ

Střelecká soutěž o cenu ředitele VTÚ

Náročné střelecké situace dokonale prověřily dvacítku závodníků z Česka a ze Slovenska na čtvrtém ročníku soutěže „O pohár ředitele Vojenského technického ústavu, s. p.“ Profesní klání se uskutečnilo první říjnovou sobotu na bzenecké zkušební střelnici VTÚ a střelecké disciplíny na různý námět i distance režíroval zkušený profesionál v oboru Petr Marek.    

Profesní kvalitu měl i doprovodný program ke střelecké soutěži spočívající s možností ostré střelby ze zbraní, které zde prezentovala Česká zbrojovka. Pod vedením instruktorů si drtivá většina přítomných zaměstnanců VTÚ a jejich blízkých (někteří i poprvé v životě) nenechala tuto ojedinělou možnost ujít.

Se všemi složitostmi střelecké soutěže se nejlépe vypořádal sportovní střelec Štěpán Mirtl, který tak získal cenu věnovanou ředitelem VTÚ, s. p. Jiřím Protivou. Pohár, za přítomnosti velitele Krajského vojenského velitelství Zlínského kraje plk. Petra Potyky a technicko-obchodního ředitele VTÚ Jaroslava Trávníčka, mu předal ředitel odštěpného závodu Vojenský technický ústav výzbroje a munice Ján Roman.

Text: Ján Roman

Foto: archiv VTÚVM Slavičín

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz