Czech English

05. 10. 2016Rozhovor ředitele VTÚ, s. p. Jiřího Protivy pro Reportáže z průmyslu

Rozhovor ředitele VTÚ, s. p. Jiřího Protivy pro Reportáže z průmyslu

„Vojenský technický ústav (VTÚ) prochází velmi dynamickým obdobím. Zatímco ještě před dvěma lety byla jeho budoucnost nejistá, dnes se státnímu podniku, tvořenému třemi odštěpnými závody, daří,“ píše na úvod svého interview s ředitelem státního podniku VTÚ, s. p. redaktorka časopisu Reportáže z průmyslu Pavla Čechová. Vychází na str. 48 až 53 pod názvem Vojenský technický ústav, s. p.: Zpátky v černých číslech.

Výše uvedený dvouměsíčník mapuje svět tuzemského průmyslu a seznamuje odbornou veřejnost s vývojem v jeho jednotlivých odvětvích. Časopis svým obsahem oslovuje široké spektrum společností zabývající se strojírenstvím, energetikou, stavebním a automobilovým průmyslem.

„V zářijovém čísle našeho magazínu jsme tentokrát zabrousili nejen do tradičních odvětví, ale podívali jsme se také do oblasti armádní techniky. Vojenský technický ústav nedávno prodal dva speciální drony české policii a bezpilotní prostředky VTÚ využívají armády Litvy a Lotyšska. České zbraňové systémy zkrátka mají dobrý zvuk i v Evropě, zejména díky důrazu na kvalitní výzkum a inovace,“ říká Ing. Lucie Rottenborn, MBA, jednatelka společnosti, která vydává časopis Reportáže z průmyslu.

Připravil: Pavel Lang    

Ke stažení

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz