Czech English

04. 09. 2017Realita ve VTÚVM Slavičín předčila očekávání

Realita ve VTÚVM Slavičín předčila očekávání

„Ze Slavičína odjíždím s ještě větším uznáním a pokorou, než jsem sem přijížděl. Oceňuji nejen vysokou profesionalitu zdejších zaměstnanců, ale i jejich profesní zaujetí,“ řekl po návštěvě slavičínského odštěpného závodu Vojenský technický ústav výzbroje a munice předseda Správy státních hmotných rezerv České republiky Pavel Švagr a dodal, že mu pracovní návštěva poskytla reálný obraz o unikátním pracovišti v oblasti obrany a bezpečnosti.    

Program delegace SSHR ČR ve VTÚVM Slavičín nebyl sice dlouhý, ale zato velmi zajímavý. Počínaje prohlídkou skladu ručních zbraní, přes prezentaci 60mm lehkého ručního minometu ANTOS typu Commando pro výsadkové a speciální jednotky a konče ukázkou činností zkušebny malorážových zbraní.

Pro vedení Vojenského technického ústavu, s. p. bylo jednání s předsedou SSHR potvrzením dobré vzájemné součinnosti. „Není nad praktickou ukázku a následnou konstruktivní diskusi o projektu. Naše spolupráce má vzrůstající tendenci a škála možností k součinnosti se rozšiřuje. S potěšením konstatuji, že to co si VTÚ a SSHR v předcházejícím období naplánovaly, již realizujeme v praxi,“ konstatoval ředitel státního podniku VTÚ Jiří Protiva.

Autor: Pavel Lang

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz