Czech English

17. 02. 2017Podnikové únorové aktivity

Ředitel VTÚ, s. p. J. Protiva a ředitel Agentůry logistiky gen. J. Trakal

O portfolio činností Vojenského technického ústavu, s. p. je mezi odbornými médii stále zájem. To lze konstatovat i na začátku letošního roku. Příkladem jsou rozhovory ředitele VTÚ, s. p. Jiřího Protivy pro časopis k bezpečnostní problematice Security magazín (Současný hospodářský vývoj jako základ pro modernizaci) a měsíčník Hospodářské komory ČR Komora (Státní podnik neznamená nefunkční moloch). Následně se státní podnik bude prezentovat v magazínu Reportáže z průmyslu.

Na nejvyšší úrovni pokračují pracovní jednání o spolupráci VTÚ s dalšími institucemi. Po lednové návštěvě předsedy Technologické agentury ČR jednal J. Protiva s ředitelem Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod Pavlem Štrůblem a ředitelem armádní Agentury logistiky brigádním generálem Jaroslavem Trakalem. V příštích dnech, a to v souvislosti s problematikou obranného výzkumu a vývoje, se uskuteční jednání s vrcholnými představiteli Hospodářské komory České republiky a vládní Sekce pro vědu, výzkum a inovace. Do výše uvedených únorových aktivit VTÚ je třeba uvést také prestižní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDEX 2017 v Abú Dhabí a pracovní návštěvu vedení státního podniku k 15. ženijnímu pluku Bechyně.

Je zřejmé, že i v měsíci březnu se bude VTÚ, s. p. prezentovat řadou zajímavých profesních aktivit. Ale o tom až příště…      

Autor: Pavel Lang 

Ke stažení

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz