Czech English

19. 05. 2015Poděkování za podporu od Vojenského technického muzea Lešany

Poděkování za podporu od Vojenského technického muzea Lešany

Další ze zajímavých akcí, na kterou organizátoři pozvali Vojenský technický ústav, bylo sobotní neformální setkání představitelů státních i civilních organizací obranného a bezpečnostního průmyslu ve Vojenském technickém muzeu Lešany.

Na tři desítky hostů čekal zajímavý program. „Všichni přítomní jsou významnými partnery při pořádání akcí organizovaných Vojenským historickým ústavem. Tato akce před zahájením nové výstavní sezóny je jistou formou poděkování za jejich podporu,“ řekl na úvod ředitel VHÚ plukovník Aleš Knížek a pozval přítomné nejen na prohlídku historických expozic a depozitů, ale rovněž na projížďky legendární vojenskou technikou, včetně obrněných transportérů a tanků.

Reprezentantům institucí, jež mají ve svojí gesci obrannou a bezpečnostní problematiku, poskytlo toto neformální setkání v lešanském muzeu optimální možnost jak k navázání nových kontaktů, tak ke vzájemné diskusi. Pochvalně se o tomto rázu profesní prezentace vyjádřil i ředitel Vojenského technického ústavu Mgr. Jiří Protiva: „Osobní kontakt je pro jakoukoliv součinnost klíčovou indicií. Díky dnešnímu neformálnímu setkání jsme mohli diskutovat různá odborná témata, včetně další spolupráce s Vojenským historickým ústavem,“ konstatoval ředitel státního podniku J. Protiva.

Připravil: Mgr. Pavel Lang, manažer PR

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz