Czech English

27. 02. 2017Poděkování VTÚ od prezidenta

Z jednání ředitele VTÚ a prezidenta Hospodářské komory ČR

Pracovní návštěvu Vojenského technického ústavu, s. p. absolvují vrcholní představitelé rozdílných institucí. Zájem o portfolio státního podniku stále mají i reprezentanti ryze odborných odvětví. Koncem února navštívil VTÚ přední český ekonom a prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý.

Ředitel VTÚ, s. p. Jiří Protiva seznámil prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého jak s aktuální činností státního podniku, tak s dílčími projekty obranného výzkumu a vývoje. Dalším tématem diskuse byly výsledky hospodaření, postavení VTÚ v tržním prostředí a klíčové zakázky pro nadcházející období.    

„Vojenskému technickému ústavu, a především jeho současnému vedení, se sluší poděkovat za odvedenou práci. Obranný průmysl takovouto instituci jako je VTÚ nezbytně potřebuje. Hospodářská komora České republiky chce tuto významnou oblast i nadále podporovat. Obzvláště v dnešní geopolitické situaci je to velice důležité. Ve VTÚ je tradice i perspektiva. Státnímu podniku se podařilo dostat do ekonomicky dobré situace. Hospodářská komora ČR nabízí VTÚ plnou podporu,“ řekl na závěr Vladimír Dlouhý.

Autor: Pavel Lang     

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz