Czech English

08. 06. 2016Memoriál Josefa Odložila i s účastí VTÚ

Memoriál Josefa Odložila i s účastí VTÚ

Zároveň s ekonomickým vývojem Vojenského technického ústavu, s. p. je pro státní podnik prioritou spolupráce s institucemi navázanými na ministerstvo obrany, které i v oblasti sportu usilují o nejlepší výsledky a tím i o svoje dobré jméno. VTÚ je v tomto směru aktivní a proto lze jeho představitele, respektive červenomodré logo, spatřit na nemálo akcích. Jednou z nich byl i atletický závod Memoriál Josefa Odložila, který se uskutečnil na pražské Julisce.

Pro české sportovní fanoušky je Memoriál Josefa Odložila možností ke zhlédnutí kvalitního sportovního klání s mezinárodní účastí. Navíc se tento červnový atletický závod stal příležitostí pro řadu českých sportovců ke splnění kvalifikačních limitů na letní olympijské hry v Rio de Janeiru.

S potěšením lze konstatovat, že i letošního, již třiadvacátého ročníku, se zúčastnila atletická špička, včetně atletů Dukly Praha. Samozřejmě, že na stadionu nechyběly významné osobnosti českého sportu a početná divácká veřejnost. Přítomen byl také Vojenský technický ústav, reprezentovaný ředitelem státního podniku Mgr. Jiřím Protivou, který společně s ředitelem ASC Dukla plukovníkem Jaroslavem Priščákem předali ceny nejlepším ženám na 100 m překážek a mužům na 110 m překážek.

Autor: Pavel Lang     

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz