Czech English

31. 07. 2017Co bylo a co bude ve VTÚ?

Co bylo a co bude ve VTÚ?

Potěšitelný je trvalý zájem o odborné portfolio VTÚ. Uvést lze prezentace pro předsedu Správy státních hmotných rezerv P. Švagra, předsedkyni Státního úřadu pro jadernou bezpečnost D. Drábovou nebo kandidáta na prezidenta M. Horáčka. Nastolený trend bude pokračovat dál, například setkáním ředitele VTÚ s předsedy ČMKOS a ČMOSA J. Středulou a R. Kořínkovou nebo delegací hejtmana Ústeckého kraje. Samozřejmostí jsou pokračující pracovní kontakty s vrcholnými představiteli Ministerstva obrany, Armády ČR, Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR a složek integrovaného záchranného systému.

Tyto aktivity svým dílem přispívají k dobrému jménu státního podniku, a tudíž i k tomu zásadnímu – k dalšímu vývoji a rozvoji VTÚ. Všechno má jediný cíl, a to pozitivně prezentovat VTÚ a tento faktor využít k následným obchodním příležitostem.  

Z řady akcí, na nichž bude VTÚ jako partner, zmíníme Dny české historie (Křivsoudov, 26. 8. 2017), výstavu Miedzynarodowy salon przemyslu obronnego (Kielce, 5. – 8. 9. 2017), mezinárodní veletrh Defence and Security Equipment International (Londýn, 12. – 15. 9. 2017) a Dny NATO a Dny Vzdušných sil AČR (Ostrava, 16, - 17. 9. 2017).

Potěšitelná je i stabilní náklonost sdělovacích prostředků vůči VTÚ. V srpnovém čísle Security magazín bude zveřejněn článek o zkušebnictví ve VTÚPV Vyškov, prestižní měsíčník National Geographic Česko má zájem o bezpilotní platformu VTÚLaPVO. Zpravodajství z facebooku VTÚ sleduje, respektive sdílí, početná klientela z resortních i mimoresortních institucí.

Za zmínku nepochybně stojí také partnerství VTÚ putovní výstavě fotografií ze zahraničních misí Ten druhý život nebo podpora branného tábora dětí a mládeže Kamenec v Orlických horách.   

O dílčích aktivitách Vojenského technického ústavu, s. p. vás budeme průběžně informovat na webových stránkách a facebooku státního podniku.               

Autor: Pavel Lang

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz